RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart HOB00-122440 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart HOB00-122440 Plug Rinse Arm
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | HOB00-122440 |
| Manufacturer Part # | HOB00-122440 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart HOB00-122440 Material Stainless Steel, Length 9/16", 14 Mm, Thread 41106
