RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 856709-2 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 856709-2 4.5 Inch Generator Super Heater 480 Electric Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 856709-2 |
| Manufacturer Part # | 856709-2 |
| Height | 3.1" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 856709-2 Generator Super Heater 480
