- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-719615 1/4 Inch Soft Aluminum Tubing for Fluid Transfer
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-719615 |
| Manufacturer Part # | 00-719615 |
| Height | 2.7" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 20.4" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-719615 1/4x19soft Alum Tubing
