Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hobart 00-436210-00001 Arm Bearing Assembly Durable Metal Design for Mixers
Item:
#1488933
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-436210-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-436210-00001 |
| Height | 2.65" |
| Width | 11.8" |
| Depth | 23.15" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hobart 00-436210-00001 Arm Bearing Assembly Durable Metal Design for Mixers
$875.58
Unit price
/
Unavailable
