Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Heatcraft 25307801 Motor 4.73 lbs OEM Electric Motor for Refrigeration
Item:
#1484379
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 25307801 |
| Manufacturer Part # | 25307801 |
| Height | 3.7" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 4.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Heatcraft 25307801 Motor 4.73 lbs OEM Electric Motor for Refrigeration
$498.50
Unit price
/
Unavailable
