RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen Z002868 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z002868 Dial Thermostat 1 10 4 Way
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z002868 |
| Manufacturer Part # | Z002868 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z002868 Dial 1 To 10, Color Black, D Stem Siz 0.187in, Material(s) Plastic, Plating Chrome-plated Face, Temp Range 1 To 10, Type Universal 4-way Mounting Positions, Weight 0.03 Lb, Models Used In, Apw Wyott Apw Wyott Bm-30 Bm-30d Bm-80 Bm-80 Bm-80c, Bm-80cd Bm-80d Bm-80d Cw-1b Cw-2a Cw-2a 120v Cw-2a 240v, Cw-3a Hdd-b Hdd-c Hdd-l Hdds-b Hdds-c Hdds-l Hfw-at-3, Hfw-at-3d Hfw-1 Hfw-1d Hfw-12 Hfw-12d Hfw-2 Hfw-23, Hfw-23d Hfw-3 Hfw-4 Hfw-5 Hfw-6 Hfwez-1d Hfwez-12d
