Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 231-00204 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 231-00204 Bowl Cam Lock Assembly Stainless Steel Locking Mechanism
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 231-00204 |
| Manufacturer Part # | 231-00204 |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 231-00204 Bowl Cam Lock Assembly
