Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hand soap and sanitizer dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSP015BSS22 hand soap and sanitizer dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSP015BSS22 12oz Brushed Stainless Pump Silver With Low Profile Brushed Top
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP015BSS22 |
| Manufacturer Part # | RSP015BSS22 |
| Type | Manual |
| Construction | Plastic |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Mount | Surface Mount |
| Height | 6.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| UPC | 840291030894 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP015BSS22, 12oz Brushed Stainless Pump - Silver with Low Profile Brushed Top, includes one RSP010BSS22-BTM 12oz Brushed Stainless Pump Base - Silver, and one RSP007BSS23 Low Profile Brushed Stainless Pump Top - Silver [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
