Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH metal ramekin and sauce cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD074BSS23 metal ramekin and sauce cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD074BSS23 Soho Ramekin 3 Oz. 3" Dia. X 1-1/4"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD074BSS23 |
| Manufacturer Part # | DSD074BSS23 |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 0.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1.76 lbs |
| UPC | 840291035646 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD074BSS23, Soho Ramekin, 3 oz., 3" dia. x 1-1/4"H, round, brushed stainless steel (Packed By: 12 Each Per Case)
