Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH compartmented china dish bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD017WHP23 compartmented china dish bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD017WHP23 Divided Dish 3-compartment 3 Oz. (1 Oz. Per Bowl)
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD017WHP23 |
| Manufacturer Part # | DSD017WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Compartments | 3 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 4.62 lbs |
| UPC | 840291004543 |
| Stackable | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD017WHP23, Divided Dish, 3-compartment, 3 oz. (1 oz. per bowl), 6" x 2-1/2" overall, stackable, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
Certifications
Certifications
Stackable
Designed for efficiency, this item is stackable to save storage space and enhance organization.
