Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DAP058WHP21 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DAP058WHP21 Harmony™ Plate 10-1/2" X 8-1/4" X 3/4" With Well
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DAP058WHP21 |
| Manufacturer Part # | DAP058WHP21 |
| Rim Style | Deep Rim |
| Shape | Rectangular |
| Size | 10.500" = 10-1/2" |
| Material | Porcelain |
| Height | 1" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 6.61 lbs |
| UPC | 840291020208 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DAP058WHP21, Harmony™ Plate, 10-1/2" x 8-1/4" x 3/4", with well, raised edge, porcelain (Packed By: 4 Each Per Case)
