Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DAP018WHP23 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DAP018WHP23 Mod® Plate 6-1/2" X 6 1/2" X 1/2" Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DAP018WHP23 |
| Manufacturer Part # | DAP018WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Shape | Square |
| Size | 6.500" = 6-1/2" |
| Height | 0.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 9.7 lbs |
| UPC | 840291004093 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DAP018WHP23, Mod® Plate, 6-1/2" x 6 1/2" x 1/2", square, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
