Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH stainless steel food pans.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO160MUS18 stainless steel food pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO160MUS18 Smart Buffet Ware® Food Pan 15" X 2.5" 6.5 Qt.
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO160MUS18 |
| Manufacturer Part # | BHO160MUS18 |
| Height | 2.5" |
| Width | 15" |
| Depth | 15" |
| Weight | 31.57 lbs |
| UPC | 840291070548 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO160MUS18, Smart Buffet Ware® Food Pan, 15" x 2.5", 6.5 qt., Stainless Steel, Round, Multicolor, Pans (Packed By: 1 Each)
