Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH beverage servers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BDI009MUM18 beverage servers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BDI009MUM18 Smart Buffet Ware® T-Collection Beverage Dispenser 7.5 Qt.
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BDI009MUM18 |
| Manufacturer Part # | BDI009MUM18 |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 20" |
| Width | 11.25" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 14.22 lbs |
| UPC | 840291070098 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BDI009MUM18, Smart Buffet Ware® T-Collection Beverage Dispenser, 7.5 qt., Round, Single, Multimaterial, Rectangle, Multicolor, T-Collection (Packed By: 1 Each)
