  • Fast shipping available on in-stock Eagle T30132SEB stainless steel top work tables 121-132 inch
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Free Shipping
FREE Delivery to:
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for Eagle stainless steel top work tables 121-132 inch.
Eagle  |  MFG #: T30132SEB  |  Item #: 49814
Item: #49814
Technical details
Manufacturer Eagle Group
Model Number T30132SEB
Manufacturer Part # T30132SEB
Width (side - side) 132" Wide (side - Side)
Base Type Open With Undershelf
Top Stainless Series 300 Series Top
Depth (front - back) 30" Deep (front - Back)
Splash Height Flat Top (without Backsplash)
Table Edge Type Square / Flat Edge
Base Construction Stainless Steel Base
Top Gauge Unspecified
Height 36.13"
Width 132"
Depth 30"