Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Chef Master 90316 Steam Pan Insert Shelf
| Manufacturer | Chef Master |
|---|---|
| Model Number | 90316 |
| Manufacturer Part # | 90316 |
| Type | Shelf |
| Height | 9.25" |
| Width | 14.75" |
| Depth | 10" |
| Weight | 8.7 lbs |
| UPC | 076903903168 |
About this item
Product Details
Product Details
Chef Master, 90316, Steam Pan Insert Shelf

