RestaurantSupply.com is your trusted source for Carlisle Foodservice portable salad bar parts and accessories.
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 492405 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice 492405 Spoodle Red 2oz Lemonade & Tea
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 492405 |
| Manufacturer Part # | 492405 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 492405 Spoodle Red 2oz Lemonade & Tea
