RestaurantSupply.com is your trusted source for Carlisle Foodservice hot dog equipment.
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 49112-106 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice 49112-106 12 Oz Measuring Cup Beige Polycarbonate
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 49112-106 |
| Manufacturer Part # | 49112-106 |
| Height | 3" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 49112-106 12 Oz Measuring Cup Beige Polycarbonate
