$10.48
$19.40
Compare Price
You save
$8.92
(46%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Only 7 Available order soon!
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for American Metalcraft guest check presenters.
- Authorized American Metalcraft dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Metalcraft MCCRBPBL guest check presenters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Metalcraft MCCRBPBL 5 Inch Guest Check Presenter Faux Leather with Gold Corners Black
Item:
#9954
20+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | American Metalcraft |
|---|---|
| Model Number | MCCRBPBL |
| Manufacturer Part # | MCCRBPBL |
| Size | 5" X 9" |
| Panel | Double |
| Color | Black & Gold |
| Imprint | None |
| Width | 5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| UPC | 8717624240829 |
American Metalcraft MCCRBPBL 5 Inch Guest Check Presenter Faux Leather with Gold Corners Black
$10.48
$19.40
You save
$8.92
(46%)
Unit price
/
Unavailable
