RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PR-36201 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam PR-36201 Probe Quick Release 82 0mm
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PR-36201 |
| Manufacturer Part # | PR-36201 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PR-36201 Probe Quick Release 82 0mm
