RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z012520 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z012520 30 Inch Diameter Actuator Gas OEM Component Stainless Steel
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z012520 |
| Manufacturer Part # | Z012520 |
| Height | 2.65" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 16.95" |
| Weight | 5.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z012520 Actuator #51 30" Dia
