RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z009170 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z009170 12 Inch Diameter Strainer Assembly Stainless Steel with Perforations
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z009170 |
| Manufacturer Part # | Z009170 |
| Height | 2.1" |
| Width | 12.4" |
| Depth | 12.45" |
| Weight | 1.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z009170 Strainer Asm 12" Dia 1/4 Perf
