Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints Z-US5-1 4.3 Inch Compact OEM Printed Circuit Board for Automation
Item:
#1443730
Technical details
| Manufacturer | Avanti Products Corp |
|---|---|
| Model Number | Z-US5-1 |
| Manufacturer Part # | Z-US5-1 |
| Height | 1.6" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints Z-US5-1 4.3 Inch Compact OEM Printed Circuit Board for Automation
$62.93
Unit price
/
Unavailable
