RestaurantSupply.com is your trusted source for Amerikooler, Inc. walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Amerikooler, Inc. dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amerikooler, Inc. XWA11V-25-KIT walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amerikooler, Inc. XWA11V-25-KIT 7.45 Inch Digital Audio Alarm with High-decibel Alerts
| Manufacturer | Amerikooler, Inc. |
|---|---|
| Model Number | XWA11V-25-KIT |
| Manufacturer Part # | XWA11V-25-KIT |
| Height | 4.4" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 10.8" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amerikooler, Inc. XWA11V-25-KIT Digital Audio Alarm
