- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XVP00041 1.7 Inch Gas Spring Lid for Commercial Food Equipment
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XVP00041 |
| Manufacturer Part # | XVP00041 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XVP00041 Lid Gas Spring
