RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie sneeze guards.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie XSSL5178 sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie XSSL5178 1.1 Inch Blade Cover Knob Made from Durable Materials
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XSSL5178 |
| Manufacturer Part # | XSSL5178 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XSSL5178 Blade Cover Knob
