- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XSSL5058 10 Inch Culinary Blade Cover with Stainless Steel Protection
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XSSL5058 |
| Manufacturer Part # | XSSL5058 |
| Height | 3.85" |
| Width | 9.95" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 2.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XSSL5058 Kit Blade Cover
