RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie sneeze guards.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie XMIN1213 sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie XMIN1213 2.25 Inch Diameter Stainless Steel Thumbscrew OEM Manual Adjust
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XMIN1213 |
| Manufacturer Part # | XMIN1213 |
| Height | 1" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XMIN1213 Thumbscrew Min0012 (# 27)
