Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints XHC-TUC27.06 6.5 Inch OEM Evaporator Fan Motor Durable Metal
Rated 1.0 out of 5 stars
1 Review
Item:
#1505296
75+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | XHC-TUC27.06 |
| Manufacturer Part # | XHC-TUC27.06 |
| Height | 4.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints XHC-TUC27.06 6.5 Inch OEM Evaporator Fan Motor Durable Metal
$169.02
Unit price
/
Unavailable
