- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XCOA5004 25 Inch Door Gasket Flexible Durable Material for Refrigeration
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XCOA5004 |
| Manufacturer Part # | XCOA5004 |
| Height | 1.9" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XCOA5004 Door Gasket Coa8005 #11 25x13.25x0.4375
