- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XCOA0702 7.6 Inch Hinge Kit Stainless Steel OEM Durable Reliable
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XCOA0702 |
| Manufacturer Part # | XCOA0702 |
| Height | 2.4" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 2.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XCOA0702 Hinge Kit 40702 / Coa8005
