- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XCGA0009 18 Inch Front Glass Door Aluminum Tempered Glass
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XCGA0009 |
| Manufacturer Part # | XCGA0009 |
| Height | 4.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XCGA0009 Front Glass Door Cga8008 (#9)
