RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer reach-in freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X65700 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X65700 13 Inch Stainless Steel Cover Rear Hopper - Essential OEM
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X65700 |
| Manufacturer Part # | X65700 |
| Height | 2.4" |
| Width | 13" |
| Depth | 23.6" |
| Weight | 2.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X65700 Cover A Hopper Rear C043
