- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe X60021 2.2 Inch Pinion Beater 21 Tooth Durable Metal
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X60021 |
| Manufacturer Part # | X60021 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X60021 Pinion Beater (21 Tooth)
