RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe china servingware.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X30209 china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe X30209 OEM Lift Cam with High-Grade Steel for Pin Bowl Adjustment
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X30209 |
| Manufacturer Part # | X30209 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X30209 Pin Bowl Lift Cam
