Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star WS55741 18 Inch Stainless Steel Pan without Drain
Item:
#1148333
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS55741 |
| Manufacturer Part # | WS55741 |
| Height | 8" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star WS55741 18 Inch Stainless Steel Pan without Drain
$643.51
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS55741 Pan W/o Drain
