Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star WS-60543 5.75 Inch Bottom Insulation Panel Impact Resistant Polymer
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-60543 |
| Manufacturer Part # | WS-60543 |
| Height | 0.8" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 20.1" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-60543 Bottom Insulation Hmpg
