RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield WS-505615 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield WS-505615 3.35 Inch Roller Flange Door Latch Assembly
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | WS-505615 |
| Manufacturer Part # | WS-505615 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg WS-505615 Door Latch Assembly, Roller Flange 3" X 1-1/4", Star Wells Bloomfield Oven / Griddle Oven/hotplate/griddle, Combo M4200 M4200-3s Oc-1 Oc-2hg Oc-4 Oc-4hc Oc-4tc, Wvoc-2hfg Wvoc-2hsg Wvoc-4hf Wvoc-4hs Wvoc-g136
