Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WS-031-55 Washer .625 Inch Precision OEM Component
Item:
#1492310
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | WS-031-55 |
| Manufacturer Part # | WS-031-55 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WS-031-55 Washer .625 Inch Precision OEM Component
$17.76
Unit price
/
Unavailable
