RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg WELP2-305802 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star WELP2-305802 6.5 Inch Stainless Steel Pan Assembly for Hmp6
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WELP2-305802 |
| Manufacturer Part # | WELP2-305802 |
| Height | 8" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 5.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells WELP2-305802 Pan Assy Hmp6 Wendys
