Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Curtis WCCA-1008-07K 5 35 Inch Plastic Propeller Whipper with 6 Packs
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCCA-1008-07K |
| Manufacturer Part # | WCCA-1008-07K |
| Height | 2.25" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCCA-1008-07K Material Plastic, Length 2 1/8", 54 Mm, Width 1 7/16", 36 Mm
