Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-43033 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-43033 10mm ID O-ring for Fluid Sealing in Foodservice Equipment
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-43033 |
| Manufacturer Part # | WC-43033 |
| Height | 0.55" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-43033 Oring 10mm Id X 2mm Cs Use On
