Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH920331-11 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH920331-11 1/4 Inch Orifice Gas For Vulcan Hart Appliances
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH920331-11 |
| Manufacturer Part # | VH920331-11 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH920331-11 Nat Pilot Orifice Baso, 1/4" Cct .021" Counter Bored Flat Each Hole #78, For Lp Use A1249 M-207 # 26-1676 .012", American Permanent Ware Griddle Ggm Ggt, Cecilware Fryer Gf16 Gf28 Fm28, Groen Steamer Where Applicable., Nieco Broiler 930 940 950 960 962 980 9015 9025, Series 300 400 500 600 800., Pitco Fryer Where Applicable, Star Broiler 255b 257 258b., Vulcan Griddle Mgg, Wolf
