FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH913086-1 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH913086-1 9 Inch Computer Assembly Vulcan Boil Electric
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH913086-1 |
| Manufacturer Part # | VH913086-1 |
| Height | 5.7" |
| Width | 9" |
| Depth | 17.4" |
| Weight | 4.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH913086-1 I Computer Assy Vulcan Boil
