Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket thermometers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart VH414141-5 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH414141-5 1/4 Inch X 4 Inch Probe 40 Inch Leads with 1/4 F Push-ons
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH414141-5 |
| Manufacturer Part # | VH414141-5 |
| Height | 3.5" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH414141-5 Temp Probe 1/4" X 4" Probe 40" Leads With 1/4" F Push-ons, Vulcan Et4 Ert-10
