RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-715203 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-715203 3/16 Inch Steel Tube 6 3/4 Inch Fluid Transfer Component
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-715203 |
| Manufacturer Part # | VH00-715203 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-715203 Steel Tube 3/16x6 3/4
