RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex UNI7510084 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex UNI7510084 2-7/8 Inch Diameter Adjustment Knob with 2 Set Screws
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | UNI7510084 |
| Manufacturer Part # | UNI7510084 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex UNI7510084 Adjuster Knob, [ 2-7/8" Dia ] [ 0-15] [mount .5" Round Hole], 2 Set Screws, Univex Slicer 7510 7512 7515 8512
