RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket food prep supplies.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart UM-12B food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart UM-12B 12 Quart Stainless Steel Mixing Bowl for Commercial Use
| Fits with Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | UM-12B |
| Manufacturer Part # | UM-12B |
| Height | 3.88" |
| Width | 4.96" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 15.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld UM-12B Stainless Steel 12 Qt Mixing Bowl, Hobart A-120 A-120t
