Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer ULTR22A104 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer ULTR22A104 Rubber Toggle Switch Red for Commercial Appliances
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTR22A104 |
| Manufacturer Part # | ULTR22A104 |
| Height | 1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTR22A104 Color Red, Weight .005 Lb
