RestaurantSupply.com is your trusted source for Advance Tabco aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Advance Tabco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Advance Tabco TSU-P-204 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Advance Tabco TSU-P-204 9 Inch Electric Heating Element Stainless Steel 1000w 240v
| Fits with Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | TSU-P-204 |
| Manufacturer Part # | TSU-P-204 |
| Height | 4.15" |
| Width | 9.45" |
| Depth | 17.2" |
| Weight | 1.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco TSU-P-204 1000w, 240v
